Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 25PK2200MEFC12.5X20
Rubycon 25PK2200MEFC12.5X20
Osa numero
25PK2200MEFC12.5X20
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
    0.42000/pcs
  • 10 pcs
    0.31150/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 25PK2200MEFC12.5X20
Osan tila Active
kapasitanssi 2200µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 25V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Polarisaatio -
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.5A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 1.725A @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.492" Dia (12.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.846" (21.50mm)