Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 25JZV100M6.3X8
Rubycon 25JZV100M6.3X8
Osa numero
25JZV100M6.3X8
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
    0.08694/pcs
  • 900 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 25JZV100M6.3X8
Osan tila Active
kapasitanssi 100µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 25V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset Automotive, High Temperature Reflow
Ripple Current - matala taajuus 150mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 300mA @ 100kHz
impedanssi 340 mOhm
Lyijyväli -
Koko / ulottuvuus 0.248" Dia (6.30mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.315" (8.00mm)
Pinta-asennus maakoko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo Radial, Can - SMD
Liittyvät tuotteet
25JZV100M6.3X8
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD