Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 250MXG680MEFCSN35X25
Rubycon 250MXG680MEFCSN35X25
Osa numero
250MXG680MEFCSN35X25
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP-IN
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
    3.66500/pcs
  • 10 pcs
    3.26000/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 250MXG680MEFCSN35X25
Osan tila Active
kapasitanssi 680µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 250V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.7A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 2.55A @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.394" (10.00mm)
Koko / ulottuvuus 1.378" Dia (35.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.063" (27.00mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can - Snap-In
Liittyvät tuotteet
250MXG680MEFCSN35X25
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP-IN