Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 200HXC1800MEFCSN35X45
Rubycon 200HXC1800MEFCSN35X45
Osa numero
200HXC1800MEFCSN35X45
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
    4.62695/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 200HXC1800MEFCSN35X45
Osan tila Active
kapasitanssi 1800µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 200V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Polarisaatio -
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 4.44A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 6.66A @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.394" (10.00mm)
Koko / ulottuvuus 1.378" Dia (35.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.850" (47.00mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can - Snap-In
Liittyvät tuotteet
200HXC1800MEFCSN35X45
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP