Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 200BXF68MG412.5X20
Rubycon 200BXF68MG412.5X20
Osa numero
200BXF68MG412.5X20
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
Tuoteparametri
Osa numero 200BXF68MG412.5X20
Osan tila Active
kapasitanssi 68µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 200V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Polarisaatio -
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 540mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 1.35A @ 100kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.492" Dia (12.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.866" (22.00mm)