Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 16ZLH680MEFC10X12.5
Rubycon 16ZLH680MEFC10X12.5
Osa numero
16ZLH680MEFC10X12.5
Kuvaus
CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL
Rubycon
    0.21500/pcs
  • 10 pcs
    0.15200/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 16ZLH680MEFC10X12.5
Osan tila Active
kapasitanssi 680µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 16V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 731.5mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 1.33A @ 100kHz
impedanssi 39 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.394" Dia (10.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.551" (14.00mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can
Liittyvät tuotteet
16ZLH680MEFC10X12.5
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL