Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 16YXJ220MTA6.3X11
Rubycon 16YXJ220MTA6.3X11
Osa numero
16YXJ220MTA6.3X11
Kuvaus
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Tuoteparametri
Osa numero 16YXJ220MTA6.3X11
Osan tila Active
kapasitanssi 220µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 16V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 280mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 400mA @ 100kHz
impedanssi 220 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.248" Dia (6.30mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.492" (12.50mm)