Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 16YXH3300MEFCG412.5X30
Rubycon 16YXH3300MEFCG412.5X30
Osa numero
16YXH3300MEFCG412.5X30
Kuvaus
CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
Rubycon
    0.26462/pcs
  • 600 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 16YXH3300MEFCG412.5X30
Osan tila Active
kapasitanssi 3300µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 16V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio -
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus -
Ripple Current - korkea taajuus -
impedanssi 20 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.492" Dia (12.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.260" (32.00mm)