Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 16RX30470MT810X12.5
Rubycon 16RX30470MT810X12.5
Osa numero
16RX30470MT810X12.5
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
Tuoteparametri
Osa numero 16RX30470MT810X12.5
Osan tila Active
kapasitanssi 470µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 16V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 130°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 130°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset Automotive
Ripple Current - matala taajuus 465mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus -
impedanssi 150 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.394" Dia (10.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.551" (14.00mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can
Liittyvät tuotteet
16RX30470MT810X12.5
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL