Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 10ZLH3900MEFCG412.5X25
Rubycon 10ZLH3900MEFCG412.5X25
Osa numero
10ZLH3900MEFCG412.5X25
Kuvaus
CAP ALUM 3900UF 20% 10V RADIAL
Tuoteparametri
Osa numero 10ZLH3900MEFCG412.5X25
Osan tila Active
kapasitanssi 3900µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 10V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 2.03A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 2.9A @ 100kHz
impedanssi 15 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.492" Dia (12.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.063" (27.00mm)
Liittyvät tuotteet
10ZLH3900MEFC12.5X25
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 3900UF 20% 10V RADIAL
Varastossa: 975
RFQ 0.55000/pcs
10ZLH3900MEFCGA12.5X25
Valmistaja: Rubycon
Varastossa: 500
RFQ 0.24115/pcs
10ZLH3900MEFCG412.5X25