Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 100YXH220MEFC12.5X30
Rubycon 100YXH220MEFC12.5X30
Osa numero
100YXH220MEFC12.5X30
Kuvaus
CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
Rubycon
    0.29506/pcs
  • 600 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 100YXH220MEFC12.5X30
Osan tila Active
kapasitanssi 220µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 100V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio -
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 505mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 1.01A @ 100kHz
impedanssi 80 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.492" Dia (12.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.260" (32.00mm)