Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 100YXA100MEFC10X16
Rubycon 100YXA100MEFC10X16
Osa numero
100YXA100MEFC10X16
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM RAD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero 100YXA100MEFC10X16
Osan tila Obsolete
kapasitanssi -
Toleranssi -
Jännite - Nimellisjännite -
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. -
Käyttölämpötila -
Polarisaatio -
Sovellukset -
Ripple Current - matala taajuus -
Ripple Current - korkea taajuus -
impedanssi -
Lyijyväli -
Koko / ulottuvuus -
Korkeus - istuin (maksimi) -
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi -
Pakkaus / kotelo -
Liittyvät tuotteet
100YXA1000MEFC18X40
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL