Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 100YK330MEFCG412.5X25
Rubycon 100YK330MEFCG412.5X25
Osa numero
100YK330MEFCG412.5X25
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero 100YK330MEFCG412.5X25
Osan tila Obsolete
kapasitanssi 330µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 100V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 760mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 912mA @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.492" Dia (12.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.043" (26.50mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can
Liittyvät tuotteet
100YK330MEFCG412.5X25
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL