| Osa numero | FPR2A-0R2F1 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Vastus (Ohmit) | 0.2 |
| Toleranssi | ±1% |
| Teho (wattia) | 30W |
| Sävellys | Metal Foil |
| ominaisuudet | - |
| Lämpötilan kerroin | ±50ppm/°C |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 130°C |
| Pakkaus / kotelo | TO-247-2 Variant |
| Toimittajan laitepaketti | TO-218 (TO-247) |
| Koko / ulottuvuus | 0.610" L x 0.181" W (15.50mm x 4.60mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.949" (24.10mm) |
| Loppujen määrä | 2 |
| Epäonnistumisprosentti | - |