| Osa numero | SBA-4086 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Taajuus | 0Hz ~ 5GHz |
| P1dB | 31.5dBm (1.412W) ~ 33.5dBm (2.238W) |
| Saada | 12.7dB ~ 15.7dB |
| Melu Kuva | 4.8dB ~ 5.8dB |
| RF-tyyppi | Cellular, PCS, GSM, UMTS |
| Jännitteensyöttö | 4.6 V ~ 5.4 V |
| Nykyinen - tarjonta | 72mA ~ 88mA |
| Testitaajuus | 1.95GHz |
| Pakkaus / kotelo | SOT-86 |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-86 |