| Osa numero | RFDA2015 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Taajuus | 500MHz ~ 2.5GHz |
| P1dB | 25dBm |
| Saada | 11.5dB |
| Melu Kuva | 7dB |
| RF-tyyppi | LTE, WiMax |
| Jännitteensyöttö | 5V |
| Nykyinen - tarjonta | 115mA |
| Testitaajuus | 2.5GHz |
| Pakkaus / kotelo | 32-LFQFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 32-MCM (5.2x5.2) |
Valmistaja: Fairchild/ON Semiconductor
Kuvaus: MOSFET N-CH 50V 14A TO-252AA
Varastossa: 5571
Valmistaja: Fairchild/ON Semiconductor
Kuvaus: MOSFET N-CH 50V 14A TO-252AA
Varastossa: 5000
Valmistaja: Fairchild/ON Semiconductor
Kuvaus: MOSFET N-CH 50V 14A DPAK
Varastossa: 12500
Valmistaja: Fairchild/ON Semiconductor
Kuvaus: MOSFET N-CH 60V 18A DPAK
Varastossa: 10000
Valmistaja: Fairchild/ON Semiconductor
Kuvaus: MOSFET N-CH 50V 14A TO-252AA
Varastossa: 0
Valmistaja: Fairchild/ON Semiconductor
Kuvaus: MOSFET P-CH 50V 15A TO-252AA
Varastossa: 0
Valmistaja: Fairchild/ON Semiconductor
Kuvaus: MOSFET N-CH 60V 18A IPAK
Varastossa: 0