| Osa numero | RF7211 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Taajuus | 1.43GHz ~ 1.46GHz |
| P1dB | - |
| Saada | 26.5dB |
| Melu Kuva | - |
| RF-tyyppi | HSDPA, UMTS, W-CDMA |
| Jännitteensyöttö | 3 V ~ 4.2 V |
| Nykyinen - tarjonta | 400mA |
| Testitaajuus | - |
| Pakkaus / kotelo | 10-VFDFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 10-DFN (3x3) |