| Osa numero | RF2472G |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Taajuus | 0Hz ~ 6GHz |
| P1dB | - |
| Saada | 17dB |
| Melu Kuva | 1.9dB |
| RF-tyyppi | CDMA |
| Jännitteensyöttö | 2.7 V ~ 4 V |
| Nykyinen - tarjonta | 6mA |
| Testitaajuus | 0 ~ 6GHz |
| Pakkaus / kotelo | SC-74A, SOT-753 |
| Toimittajan laitepaketti | 5-SOT |
Valmistaja: Rohm Semiconductor
Kuvaus: DIODE GEN PURP 400V 1.5A PMDS
Varastossa: 0
Valmistaja: Rohm Semiconductor
Kuvaus: DIODE GEN PURP 200V 2A PMDS
Varastossa: 0
Valmistaja: Rohm Semiconductor
Kuvaus: DIODE ARRAY GP 300V 20A LPDS
Varastossa: 2000