| Osa numero | RFD21733 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| RF perhe / vakio | General ISM > 1GHZ |
| protokolla | - |
| modulaatio | - |
| Taajuus | 2.4GHz |
| Datanopeus | - |
| Teho - lähtö | 0dBm |
| Herkkyys | - |
| Sarjaliitännät | - |
| Antennityyppi | Integrated, Chip |
| Muistikoko | - |
| Jännitteensyöttö | 1.9 V ~ 3.6 V |
| Nykyinen - vastaanottaminen | 17mA |
| Nykyinen - Lähettävä | 14mA |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Pakkaus / kotelo | 19-SMD Module |
Valmistaja: Fairchild/ON Semiconductor
Kuvaus: MOSFET N-CH 50V 14A TO-252AA
Varastossa: 5571
Valmistaja: Fairchild/ON Semiconductor
Kuvaus: MOSFET N-CH 50V 14A TO-252AA
Varastossa: 5000
Valmistaja: Fairchild/ON Semiconductor
Kuvaus: MOSFET N-CH 50V 14A DPAK
Varastossa: 12500
Valmistaja: Fairchild/ON Semiconductor
Kuvaus: MOSFET N-CH 60V 18A DPAK
Varastossa: 10000
Valmistaja: Fairchild/ON Semiconductor
Kuvaus: MOSFET N-CH 50V 14A TO-252AA
Varastossa: 0
Valmistaja: Fairchild/ON Semiconductor
Kuvaus: MOSFET P-CH 50V 15A TO-252AA
Varastossa: 0
Valmistaja: Fairchild/ON Semiconductor
Kuvaus: MOSFET N-CH 60V 18A IPAK
Varastossa: 0