| Osa numero | 22-S360D-C |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Johdin / kaapelityyppi | Standard, Locking |
| Bundle Diameter | 4.44" (112.80mm) |
| Pituus | 1.181' (360.00mm) |
| Leveys | 0.181" (4.60mm) |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| Vetolujuus | 200 lbs (90.72 kg) |
| ominaisuudet | - |
| materiaali | Stainless Steel 316, Epoxy Coated |
| Väri | Silver |