| Osa numero | QBLP601-R |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Red |
| kokoonpano | - |
| Objektiivin väri | Colorless |
| Objektiivin läpinäkyvyys | Clear |
| Millicandela Rating | 100mcd |
| Objektiivin tyyli / koko | Rectangle with Flat Top, 1.10mm x 0.80mm |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | 2V |
| Nykyinen - Testi | 20mA |
| Katselukulma | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Aallonpituus - hallitseva | 625nm |
| Aallonpituus - huippu | - |
| ominaisuudet | - |
| Pakkaus / kotelo | 0603 (1608 Metric) |
| Toimittajan laitepaketti | 0603 |
| Koko / ulottuvuus | 1.60mm L x 0.80mm W |
| Korkeus (maksimi) | 0.60mm |
Valmistaja: QT Brightek (QTB)
Kuvaus: LED SINGLE 3MM RED DIFFUSED
Varastossa: 500
Valmistaja: QT Brightek (QTB)
Kuvaus: LED SINGLE 3MM ORANGE DIFFUSED
Varastossa: 499
Valmistaja: QT Brightek (QTB)
Kuvaus: LED SINGLE 3MM ORANGE DIFFUSED
Varastossa: 499
Valmistaja: QT Brightek (QTB)
Kuvaus: LED 3MM BI-LVL 4X2 ORANGE DIFF
Varastossa: 120
Valmistaja: Trinamic Motion Control GmbH
Kuvaus: STANDARD MOTOR 4000 RPM 24VDC
Varastossa: 47
Valmistaja: Trinamic Motion Control GmbH
Kuvaus: STANDARD MOTOR 4000 RPM 36VDC
Varastossa: 4
Valmistaja: Trinamic Motion Control GmbH
Kuvaus: STANDARD MOTOR 4000 RPM 24VDC
Varastossa: 34
Valmistaja: Trinamic Motion Control GmbH
Kuvaus: STANDARD MOTOR 4000 RPM 36VDC
Varastossa: 32
Valmistaja: Trinamic Motion Control GmbH
Kuvaus: STANDARD MOTOR 4000 RPM 24VDC
Varastossa: 24
Valmistaja: Trinamic Motion Control GmbH
Kuvaus: STANDARD MOTOR 4000 RPM 24VDC
Varastossa: 10