| Osa numero | W3117 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Taajuusryhmä | UHF (300 MHz ~ 1 GHz) |
| Taajuus (keskusta / bändi) | 881MHz |
| Taajuusalue | 869MHz ~ 894MHz |
| Antennityyppi | Helical |
| Bändien lukumäärä | 1 |
| VSWR | - |
| Paluu menetys | -9dB |
| Saada | 0dBi |
| Teho - Max | - |
| ominaisuudet | - |
| päättyminen | Solder |
| Suojaus | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Korkeus (maksimi) | 0.098" (2.50mm) |
| Sovellukset | - |
Valmistaja: Vector Electronics
Kuvaus: CASE ALUM UNPTD UNPTD 10"L X 3"W
Varastossa: 0