| Osa numero | W1920G0915 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Taajuusryhmä | UHF (300 MHz ~ 1 GHz), UHF (1 GHz ~ 2 GHz) |
| Taajuus (keskusta / bändi) | 892MHz, 1.9GHz |
| Taajuusalue | 824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz |
| Antennityyppi | Flat Bar |
| Bändien lukumäärä | 2 |
| VSWR | - |
| Paluu menetys | - |
| Saada | 1dBi, 1.5dBi |
| Teho - Max | - |
| ominaisuudet | - |
| päättyminen | Connector, SMA Male |
| Suojaus | - |
| Asennustyyppi | Adhesive |
| Korkeus (maksimi) | 0.197" (5.00mm) |
| Sovellukset | GSM |
Valmistaja: PulseLarsen Antennas
Kuvaus: ANTENNA OMNI DIR BLADE SMA
Varastossa: 96
Valmistaja: PulseLarsen Antennas
Kuvaus: ANTENNA OMNI DIR BLADE SMA
Varastossa: 135