| Osa numero | TX1320NLT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Muuntajatyyppi | T1/E1 (Single) |
| induktanssi | 1.2mH |
| E.T. | - |
| Kääntää Suhde - Ensisijainen: Toissijainen | 1CT:1.36CT |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Koko / ulottuvuus | 0.300" L x 0.276" W (7.62mm x 7.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.250" (6.35mm) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |