| Osa numero | T8132NLT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Suodatintyyppi | Signal Line |
| Linjojen määrä | 16 |
| Impedanssi @ Taajuus | - |
| Induktanssi @ Taajuus | - |
| Virta-arvo (maksimi) | - |
| DC-vastus (DCR) (Max) | 400 mOhm |
| Jännitearvot - DC | - |
| Jännitearvot - AC | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Arvioinnit | - |
| hyväksynnät | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Koko / ulottuvuus | 1.000" L x 0.425" W (25.40mm x 10.80mm) |
| Korkeus (maksimi) | 0.305" (7.74mm) |
| Pakkaus / kotelo | - |
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: TRIAC SENS GATE 600V 8A DPAK
Varastossa: 2500
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: TRIAC SENS GATE 800V 8A D2PAK
Varastossa: 0
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: TRIAC SENS GATE 600V 8A D2PAK
Varastossa: 0
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: TRIAC SENS GATE 800V 8A DPAK
Varastossa: 0