| Osa numero | T1038NL |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Muuntajatyyppi | T1/E1 (Dual) |
| induktanssi | 1.2mH |
| E.T. | - |
| Kääntää Suhde - Ensisijainen: Toissijainen | 1CT:1CT, 1CT:1.36CT |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Koko / ulottuvuus | 0.950" L x 0.589" W (24.13mm x 14.96mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.405" (10.29mm) |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR TOGGLE
Varastossa: 0
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR TOGGLE
Varastossa: 0
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR TOGGLE
Varastossa: 0
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR TOGGLE
Varastossa: 0
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR TOGGLE
Varastossa: 0