Koti Tuoteseloste Muuntajat Tehomuuntajat ST6-24B20
Pulse Electronics Corporation ST6-24B20
Osa numero
ST6-24B20
Valmistaja
Pulse Electronics Corporation
Kuvaus
XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Tehomuuntajat
Pulse Electronics Corporation
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero ST6-24B20
Osan tila Active
Tyyppi Laminated Core
Jännite - Ensisijainen 115V
Jännite - Toissijainen (täysi kuorma) Parallel 12V, Series 24V
Nykyinen - ulostulo (maksimi) Parallel 1.6A, Series 800mA
Ensisijainen rullaus (t) Single
Toissijainen rullaus (t) Dual
Keskitä napauttamalla No
Teho - Max 20 VA
Asennustyyppi Through Hole
Lopetustyyli PC Pin
Koko / ulottuvuus 57.15mm L x 47.24mm W
Korkeus - istuin (maksimi) 36.58mm