| Osa numero | PH0259NL |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | For AC/DC Converters |
| Sovellukset | Flyback Converters |
| Tarkoitettu piirros | TNY266/274 |
| Piirisarjan valmistaja | Power Integrations |
| Jännite - Ensisijainen | 85 ~ 375V |
| Jännite - lisälaite | - |
| Jännite - eristäminen | 500Vrms |
| Induktanssi @ Taajuus | - |
| Taajuus | 132kHz |
| Käyttölämpötila | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Koko / ulottuvuus | 0.630" L x 0.720" W (16.00mm x 18.30mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.709" (18.00mm) |
| Jalanjälki | 0.630" L x 0.720" W (16.00mm x 18.30mm) |
| Tyyli | - |
Valmistaja: Delta Electronics
Kuvaus: DCDC CONVERTER +/-12VOUT 2W
Varastossa: 323
Valmistaja: Delta Electronics
Kuvaus: DCDC CONVERTER +/-15VOUT 2W
Varastossa: 177
Valmistaja: Delta Electronics
Kuvaus: DCDC CONVERTER +/-15VOUT 1W
Varastossa: 0
Valmistaja: Delta Electronics
Kuvaus: DCDC CONVERTER +/-12VOUT 2W
Varastossa: 0
Valmistaja: Delta Electronics
Kuvaus: DCDC CONVERTER +/-5VOUT 2W
Varastossa: 0
Valmistaja: Delta Electronics
Kuvaus: DCDC CONVERTER +/-5VOUT 2W
Varastossa: 0