| Osa numero | PF0601.124NLT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 120µH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 310mA |
| Nykyinen - kylläisyys | 310mA |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 1.25 Ohm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 8MHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 130°C |
| Taajuus - testi | 100kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.272" L x 0.256" W (6.90mm x 6.50mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.118" (3.00mm) |
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 10UH 1.1A SMD
Varastossa: 105
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 100UH 0.34A SMD
Varastossa: 105
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 12UH 1A SMD
Varastossa: 105
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 15UH 0.90A SMD
Varastossa: 105
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 120UH 310MA 1.25 OHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 100UH 340MA 1.12 OHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 12UH 1A 140 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 15UH 900MA 155 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 150UH 280MA 1.44 OHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 10UH 1.1A 135 MOHM SMD
Varastossa: 0