| Osa numero | PF0464.152NLT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 1.5µH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 4.5A |
| Nykyinen - kylläisyys | 4.5A |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 12 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 40MHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 100kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.284" L x 0.284" W (7.20mm x 7.20mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.118" (3.00mm) |
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 1.5UH 5.5A 12 MOHM SMD
Varastossa: 5
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 15UH 2.35A 75 MOHM SMD
Varastossa: 210
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 100UH 850MA 505 MOHM
Varastossa: 200
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 22UH 1.85A 113 MOHM
Varastossa: 200
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 12UH 1.55A 66 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 100UH 540MA 505 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 15UH 1.4A 75 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 18UH 1.32A 90 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 1.5UH 4.5A 12 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 10UH 1.7A 52 MOHM SMD
Varastossa: 0