| Osa numero | PE-53802SNL |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Toroidal |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 178µH |
| Toleranssi | - |
| Nykyinen arvostelu | 160mA |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 2.8 Ohm |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 130°C |
| Taajuus - testi | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.340" L x 0.340" W (8.64mm x 8.64mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.270" (6.86mm) |
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 17UH 17A 6.5 MOHM TH
Varastossa: 445
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 2MH 250MA 1.3 OHM TH
Varastossa: 42
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 60UH 16A 12 MOHM TH
Varastossa: 177
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 2MH 1.5A 750 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 500UH 2.75A 250 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 500UH 600MA 350 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 32UH 16A 9.2 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 500UH 1.75A 350 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 1MH 350MA 750 MOHM TH
Varastossa: 0