| Osa numero | PD0120.503NL |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 56.5µH |
| Toleranssi | ±10% |
| Nykyinen arvostelu | 3.4A |
| Nykyinen - kylläisyys | 4.3A |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 82.5 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.638" L x 0.628" W (16.20mm x 15.95mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.323" (8.20mm) |
Valmistaja: Vishay Beyschlag
Kuvaus: CAP CER 100PF 15KV R16 DISK
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Beyschlag
Kuvaus: CAP CER 200PF 15KV R42 DISK
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Beyschlag
Kuvaus: CAP CER 50PF 15KV R7 DISK
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Beyschlag
Kuvaus: CAP CER 100PF 15KV R16 DISK
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Beyschlag
Kuvaus: CAP CER 200PF 15KV R42 DISK
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Beyschlag
Kuvaus: CAP CER 50PF 15KV R7 DISK
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Beyschlag
Kuvaus: CAP CER 40PF 15KV R7 DISK
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Beyschlag
Kuvaus: CAP CER 100PF 15KV R16 DISK
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Beyschlag
Kuvaus: CAP CER 200PF 15KV R42 DISK
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Beyschlag
Kuvaus: CAP CER 50PF 15KV R7 DISK
Varastossa: 0