| Osa numero | PC-40-110B26 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Laminated Core |
| Jännite - Ensisijainen | 115V |
| Jännite - Toissijainen (täysi kuorma) | Parallel 20V, Series 40V |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | Parallel 220mA, Series 110mA |
| Ensisijainen rullaus (t) | Single |
| Toissijainen rullaus (t) | Dual |
| Keskitä napauttamalla | No |
| Teho - Max | 4.4 VA |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Lopetustyyli | PC Pin |
| Koko / ulottuvuus | 41.28mm L x 31.75mm W |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 34.93mm |
| Jännite - eristäminen | 1500Vrms |
| Paino | 0.313 lb (141.97g) |
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFRMR LAMINATED 10VA THRU HOLE
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFRMR LAMINATED 1.2VA THRU HOLE
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFRMR LAMINATED 4.4VA THRU HOLE
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFRMR LAMINATED 24VA THRU HOLE
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFRMR LAMINATED 1VA THRU HOLE
Varastossa: 0