| Osa numero | PC-230-40B47 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Laminated Core |
| Jännite - Ensisijainen | 115V |
| Jännite - Toissijainen (täysi kuorma) | Parallel 115V, Series 230V |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | Parallel 80mA, Series 40mA |
| Ensisijainen rullaus (t) | Single |
| Toissijainen rullaus (t) | Dual |
| Keskitä napauttamalla | No |
| Teho - Max | 10 VA |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Lopetustyyli | PC Pin |
| Koko / ulottuvuus | 47.63mm L x 36.53mm W |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 41.28mm |
| Jännite - eristäminen | 1500Vrms |
| Paino | 0.563 lb (255.37g) |
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFRMR LAMINATED 10VA THRU HOLE
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFRMR LAMINATED 1.2VA THRU HOLE
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFRMR LAMINATED 4.4VA THRU HOLE
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFRMR LAMINATED 24VA THRU HOLE
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFRMR LAMINATED 1VA THRU HOLE
Varastossa: 0
Valmistaja: Signal Transformer
Kuvaus: XFRMR LAMINATED 24VA THRU HOLE
Varastossa: 0