| Osa numero | PA4416NL |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Suodatintyyppi | - |
| Linjojen määrä | 2 |
| Impedanssi @ Taajuus | 13.8 kOhm @ 1.96MHz |
| Induktanssi @ Taajuus | - |
| Virta-arvo (maksimi) | 8A |
| DC-vastus (DCR) (Max) | 27 mOhm |
| Jännitearvot - DC | - |
| Jännitearvot - AC | 250V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Arvioinnit | - |
| hyväksynnät | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Koko / ulottuvuus | 1.693" L x 1.063" W (43.00mm x 27.00mm) |
| Korkeus (maksimi) | 1.811" (46.00mm) |
| Pakkaus / kotelo | Vertical, 4 PC Pin |
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 150NH 58A 0.29 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Logical Systems Inc.
Kuvaus: ADAPTER 40-DIP ZIF & 44-PLCC
Varastossa: 3
Valmistaja: Logical Systems Inc.
Kuvaus: ADAPTER 40-DIP & 44-PLCC
Varastossa: 1
Valmistaja: Logical Systems Inc.
Kuvaus: ADAPTER 4-PIN ZIF TO 44PIN QFP
Varastossa: 0
Valmistaja: Logical Systems Inc.
Kuvaus: 40PIN DIP TO 40PIN PLCC ADAPTER
Varastossa: 0
Valmistaja: Logical Systems Inc.
Kuvaus: ADAPTER 40-DIP ZIF TO 44-PLCC
Varastossa: 0
Valmistaja: Logical Systems Inc.
Kuvaus: ADAPTER 40-DIP ZIF TO 44-PLCC
Varastossa: 0
Valmistaja: Logical Systems Inc.
Kuvaus: ADAPTER 40-DIP TO 44-PLCC
Varastossa: 0
Valmistaja: Logical Systems Inc.
Kuvaus: ADAPTER 40-DIP TO 44-PLCC
Varastossa: 0