| Osa numero | PA4341.331NLT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Molded |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 330nH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 20A |
| Nykyinen - kylläisyys | 32A |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 3.9 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | AEC-Q200 |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 100kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.299" L x 0.272" W (7.60mm x 6.90mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.118" (3.00mm) |
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 1UH 7A 14 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 10UH 2.75A 128 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 1.5UH 6A 25 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 220NH 15.5A 4.4 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 2.2UH 5.5A 35 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 1.2UH 6.5A 16 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 18UH 2A 230 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 100NH 23A 3 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 200NH 16A 3.2 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 15UH 2.1A 190 MOHM SMD
Varastossa: 0