| Osa numero | PA2653NL |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Muuntajatyyppi | - |
| induktanssi | - |
| E.T. | - |
| Kääntää Suhde - Ensisijainen: Toissijainen | - |
| Asennustyyppi | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.920" L x 0.960" W (23.37mm x 24.38mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.810" (20.57mm) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 130°C |