| Osa numero | PA0515.321NLT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | Ferrite |
| induktanssi | 325nH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 35A |
| Nykyinen - kylläisyys | 43A |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 0.63 mOhm |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 130°C |
| Taajuus - testi | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.440" L x 0.440" W (11.18mm x 11.18mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.354" (9.00mm) |
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 105NH 31A 0.32 MOHM
Varastossa: 440
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 220NH 31A 0.39 MOHM
Varastossa: 386
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 120NH 31A 0.39 MOHM
Varastossa: 3000
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 120NH 31A 0.39 MOHM
Varastossa: 285
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 155NH 31A 0.39 MOHM
Varastossa: 1910
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 155NH 31A 0.39 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 220NH 25A 0.39 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 85NH 31A 0.39 MOHM SMD
Varastossa: 0