| Osa numero | PA0430L |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Toroidal |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 860nH |
| Toleranssi | - |
| Nykyinen arvostelu | 37.5A |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 1.6 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 130°C |
| Taajuus - testi | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.874" Dia x 0.374" W (22.20mm x 9.50mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |