| Osa numero | PA0277NLT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 700nH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 10.7A |
| Nykyinen - kylläisyys | 12.6A |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 95 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 130°C |
| Taajuus - testi | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.350" L x 0.250" W (8.89mm x 6.35mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.177" (4.50mm) |