| Osa numero | P0846SNL |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Toroidal |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 14.8µH |
| Toleranssi | - |
| Nykyinen arvostelu | 5A |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 27 mOhm |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 130°C |
| Taajuus - testi | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.700" L x 0.670" W (17.78mm x 17.02mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.390" (9.91mm) |