| Osa numero | P0841SNL |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Toroidal |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 22.8µH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 4.9A |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 36 mOhm |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 130°C |
| Taajuus - testi | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.940" L x 0.940" W (23.87mm x 23.87mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.400" (10.16mm) |