Koti Tuoteseloste Induktorit, kelat, kuristimet Kiinteät induktorit P0770.153NLT
Pulse Electronics Corporation P0770.153NLT
Osa numero
P0770.153NLT
Kuvaus
FIXED IND 15UH 900MA 230 MOHM
Tuoteparametri
Osa numero P0770.153NLT
Materiaali - ydin -
induktanssi 15µH
Toleranssi ±20%
Nykyinen arvostelu 900mA
Nykyinen - kylläisyys 900mA
suojaus Unshielded
DC-vastus (DCR) 230 mOhm Max
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -40°C ~ 130°C
Taajuus - testi 100kHz
Toimittajan laitepaketti -
Koko / ulottuvuus 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.115" (2.92mm)