Koti Tuoteseloste Induktorit, kelat, kuristimet Kiinteät induktorit P0762.334NLT
Pulse Electronics Corporation P0762.334NLT
Osa numero
P0762.334NLT
Kuvaus
FIXED IND 330UH 300MA 2.7 OHM
Pulse Electronics Corporation
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero P0762.334NLT
Materiaali - ydin -
induktanssi 330µH
Toleranssi ±20%
Nykyinen arvostelu 300mA
Nykyinen - kylläisyys 400mA
suojaus Unshielded
DC-vastus (DCR) 2.7 Ohm Max
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -40°C ~ 130°C
Taajuus - testi 100kHz
Toimittajan laitepaketti -
Koko / ulottuvuus 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.118" (3.00mm)