| Osa numero | P0443T |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Toroidal |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 72µH |
| Toleranssi | ±15% |
| Nykyinen arvostelu | 200mA |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 747 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 130°C |
| Taajuus - testi | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.335" L x 0.225" W (8.51mm x 5.72mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.125" (3.18mm) |
Valmistaja: Terasic Inc.
Kuvaus: DAUGHTER BOARD AD/DA GPIO ADA
Varastossa: 6
Valmistaja: Terasic Inc.
Kuvaus: DAUGHTER BOARD AD/DA HSMC ADA
Varastossa: 17