| Osa numero | HX1188 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Muuntajatyyppi | Isolation and Data Interface (Encapsulated) |
| induktanssi | - |
| E.T. | - |
| Kääntää Suhde - Ensisijainen: Toissijainen | 1:1 Transmitter, 1:1 Receiver |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Koko / ulottuvuus | 0.500" L x 0.280" W (12.70mm x 7.11mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.245" (6.22mm) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
Valmistaja: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Kuvaus: HEATSHRNK 12.7MM ID 50MM YEL
Varastossa: 0