| Osa numero | HD8005FNL |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Muuntajatyyppi | - |
| induktanssi | - |
| E.T. | - |
| Kääntää Suhde - Ensisijainen: Toissijainen | - |
| Asennustyyppi | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.539" L x 0.591" W (13.70mm x 15.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.230" (5.85mm) |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: TRANSFORMER HDBASE-T 34W
Varastossa: 300
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: TRANSFORMER HDBASE-T 57W
Varastossa: 1200