| Osa numero | H5610NLT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Muuntajatyyppi | - |
| induktanssi | - |
| E.T. | - |
| Kääntää Suhde - Ensisijainen: Toissijainen | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Koko / ulottuvuus | 0.680" L x 0.310" W (17.27mm x 7.87mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.440" (11.18mm) |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |