| Osa numero | H5120NLT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Muuntajatyyppi | Isolation and Data Interface (Encapsulated) |
| induktanssi | - |
| E.T. | - |
| Kääntää Suhde - Ensisijainen: Toissijainen | 1CT:1CT |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Koko / ulottuvuus | 0.650" L x 0.365" W (16.51mm x 9.27mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.082" (2.08mm) |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |