Koti Tuoteseloste Muuntajat Pulssimuuntajat H1200NLT
Pulse Electronics Network H1200NLT
Osa numero
H1200NLT
Valmistaja
Pulse Electronics Network
Kuvaus
XFRMR MODULE 2PORT 1:1 10/100
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Pulssimuuntajat
Pulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
    2.08476/pcs
  • 250 pcs
    2.08476/pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero H1200NLT
Osan tila Active
Muuntajatyyppi Isolation and Data Interface (Encapsulated)
induktanssi -
E.T. -
Kääntää Suhde - Ensisijainen: Toissijainen 1:1 Transmitter, 1:1 Receiver
Asennustyyppi Surface Mount
Koko / ulottuvuus 1.125" L x 0.485" W (28.58mm x 12.32mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.230" (5.84mm)
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Liittyvät tuotteet
H12-1B83
Valmistaja: Standex-Meder Electronics
Kuvaus: RELAY REED 3A 12V
Varastossa: 0
RFQ 43.33500/pcs
H12-1A83
Kuvaus: RELAY REED 3A 12V
Varastossa: 0
RFQ 39.88791/pcs
H1200NLT
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: XFRMR MODULE 2PORT 1:1 10/100
Varastossa: 250
H1200NL
Kuvaus: MODULE TRANSFRMR DUAL LAN 10/100
RFQ -
H12-03B
Valmistaja: Eaton
Kuvaus: SWITCH COMPONENT HANDLE BLACK
H12-03R
Valmistaja: Eaton
Kuvaus: SWITCH COMP HANDLE RED/YELLOW
H12-05B
H12-05R
H120
Valmistaja: 3M
Kuvaus: APPLICATOR METAL 1" WIDE MAX
RFQ -
H12
Valmistaja: 3M
Kuvaus: APPLICATOR PERFORM 1" WIDE MAX